بازی هایی که ما ساختیم

Kalanshahr

کلانشهر

کلانشهر یک بازی آنلاین استراتژیک است که هر بازیکن با استفاده از مدیریت شهر خود و استراتژی دفاعی برای جلوگیری از سرقت دیگران، در بازی پیشرفت می‌کنه. در کلانشهر کاربر شهر خودش رو می‌سازه، خیابون‌هاش رو بر اساس استراتژی درست و با توجه به کلانتری‌ها و مراکز رونق درون شهرش می‌کشه. توی این بازی همه چیز آنلاینه و کاربر علاوه بر شهر خودش می‌تونه شهرهای بقیه رو هم ببینه و از رونق اقتصادی و وضعیت دفاعی اون شهر خبردار بشود. توی هر شهر قابلیت دیدن درون واحدها وجود داره و می‌شه تمامی واحدها رو بخوبی مشاهده کرد. مدیریت پلیس‌های شهر و منابع موجود در آن با توجه به 4 اقلیم جنگلی، ساحلی، بیابانی و شهری از موارد هیجان‌انگیز بازی به حساب میان.


Farmuler

فارمولر

بازی فارمولر شامل دو بخش آفلاین و آنلاین است. بخش آفلاین از 120 مرحله در چهار فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان تشکیل شده است. بازی آفلاین به این شکل است که در ابتدای هر مرحله، اهداف آن مرحله مشخص شده است که شما باید با مدیریت زمان، به آن اهداف نایل شوید. تجهیزاتی نیز در اختیار شما قرار دارد. تجهیزاتی مانند کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولید محصول، زمین کشاورزی، ماشین و بالگرد، کارگر و انبار. هرچه زودتر به اهداف مرحله دست بیابید، امتیاز بیشتری خواهید گرفت. برای هر مرحله، سه زمان طلایی، نقره‌ای و برنزی تعریف شده است. اگر در زمان طلایی، مرحله را به پایان رساندید، نشان طلایی خواهید گرفت؛ همین‌طور برای نشان نقره‌ای و برنزی. در بخش آنلاین هم بصورت کاملا بلادرنگ تمامی اتفاقات میان دو رقیب قابل مشاهده است.


Footyard

فوتیارد

فوتیارد یک بازی مدیریت فوتبال به همراه گیم پلی آنلاین و رقابتی با دیگران است. توی این بازی هر کاربر تیم مخصوص خودش رو براساس level و میزان منابعی که داره می‌سازه. توی بازی قابلیت مصدوم کردن و از کار انداختن بازیکن‌های حریف وجود داره پس کسی برنده‌است که از بهترین مهره‌ها بهترین بازی رو بگیره! توی این بازی لذت استفاده از بازیکن‌های بزرگ خارجی و داخلی از 5 لیگ معتبر اروپا و لیگ برتر ایران وجود داره. توی این بازی قابلیت‌های دوستیابی و چت با دوستان هم وجود داره که هیجان این بازی رو دوچندان می‌کنه!